Olasz fórum

Szegény Inter (Pietro és mbemba nyert)

2012. február 26. - mbemba

Fel vagyok háborodva azon, hogy mindenki felháborodott.:) Majdnem mindenki.

Tény, a Milan ezúttal kárvallott. De csakis azért, mert szerencsétlen játékvezető tévedett. Nagyot tévedett (pedig kimondottan jól helyezkedett). Tévedni pedig mindenki szokott – még Galliani is (eladták Pirlót, Patót pedig nem:), te is, én is, ő is. Azért gondolom, hogy tévedés volt, mert a meccs végefelé, mikor a Juve gólt lőtt, akkor –  ha csalni akar – ,,bűntársaival” megadja azt.
Pedig lehetne arról is beszélni, hogy a Palermót rendszeresen meglopják; hogy az Udine (mi)csoda játékosokat edz a Leccével (Cuadrado és Muriel csak kölcsön, 1-2-re nyertek Szárdföldön); hogy mit érdemel Luis Enrique – vagy a játékosok a vétkesek azért, mert piros szőnyegen kísérték a kapujukig Denist és csapatát – tett-e rossz fát a tűzre De Rossi; hogy Lavezzi jobblába a jobb vagy a bal? Mert a Chelsea után ismét jobbal passzolt a kapuba (1-0 a Szent Pálban az Inter ellen).
A legnagyobb talány az Inter! Nyertek sorozatban hét bajnokit. Most pedig 8 MECCS ALATT (BL, kupa és 6 bajnoki) EGY ÁRVA PONTRA VOLTAK KÉPESEK!!!!!!!!
És persze kalapot emelünk a Lazio (a Fiorentina ellen 1-0, Klose 36.) és az Udine (1-3 Bolognában) előtt. A harmadik hely álmát, vágyát nem engedik!
De járnak a bókok Pietrónak és mbembának is, mert nyertek, s utóbbinak külön is, ha jól számolt (2 ilyen, 2 olyan egyenló 6 pont).
Egyik állás, a.): Milan 51, Juve 50, Lazio 45, Udine 45, Nápoly 40, Roma 38, Inter 36,...Siena 26, Lecce 24, Novara 17, Cesena 16.
b.) Di Natale 18 gól, Cavani, Denis, Ibra 15, Palacio 14, Klose 13.