Olasz fórum

Olasz fórum

Rudolf: gólpassz és felső léc (videós)

2011. április 10. - mbemba

Rudolf Gergely ismét nagyszerűen focizott a Catania ellen, azonban csapata, a Bari így sem tudott nyerni. 1-1 lett a vége. A magyar válogatott cselekre gyakran vállalkozó támadója felső lécet lőtt és előtte gólpasszt is adott (szögletből).

Koman és Laczkó nem játszott a Marassiban a Lecce ellen. Csapatuk, a Samp kikapott (1-2), s így már egy pont híjján kiesőhelyen vannak az idény elején még BL-selejtezőben szerencsét próbáló genovaiak.

Negyedik Serie A-légiósunk, Vass Ádám – ellentétben az utóbbi fordulókkal – nem focizott jól, a 31. percben edzője lecserélte. Cagliari-Brescia 1-1.