Olasz fórum

Olasz fórum

20 éven aluliak: Olaszország-Spanyolország 3-1 (videóval)

2009. október 05. - mbemba

A csoportjából harmadikként továbbjutó olaszok a sokkal esélyesebbnek tartott spanyolokkal meccseltek: a Tippmix az olasz győzelemért 5,75-szörös pénzt ajánlott, de az itáliai sportmédia is hasonlóan gondolkodott A 60 percet emberhátrányban focizó ibériaiakat legyőzte a sok-sok másodvonalból érkező játékossal nekigyürkőző squadra azzurra. Nem volt könnyű szülés, de az eredményt itt is jó látni!

Az olaszok következő ellenfele a cseh-magyar győztese lesz. Itt az olasz keret egy kattintásnyira!

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nagyon remélem, hogy pénteken végre lesz okom az olaszok ellen drukkolni egy foci vébén.

Remélem tehát, hogy ifjú Toldi Miklósaink legyőzik a cseh vitézeket.

A csoportmeccsek sorrendje így volt: ITA-Paraguay 0-0, ITA-Trinidad 2-1, ITA-Egyiptom 2-4.
Nincs kinn Santon, Okaka, Balotelli, Paloschi, Macheda.
Azt mondják, hogy a húzóemberek: Albertazzi a védelemben, Raggio-Garibaldi a középpályán, meg Mustacchio és Sciacca, elől talán Misuraca, így látta a vébé előtt a Gazzetta.
Mustacchio kettőt rúgott most, Mazzarani a másikat.
Fiorillo tizenegyest védett!

@mbemba: Tavaly a legjobbakkal felálló U19-ükkel játszottunk egy 1-0-ra elvszített negyeddöntőt, ahol jócskán megvoltak az esélyeink nekünk is.

Sőt elődöntőt játszottunk velük.

Igen, igen, ráadásul Csehországban! Utolsó pillanatokban hatalmas helyzetet hagytunk ki!

Ránézésre, szerintem, legalább egyenlő erejű a keretünk!

Calogero 2009.10.05. 22:52:10

Ezt nem gondoltam volna és tényleg még az olasz sajtó is meglepődött. A spanyolok kiverve, az angolok szépen lebőgtek, ráadásul mi is a legjobbak között, na mondjuk ki, egész szép torna ez :-)

Zigi 2009.10.06. 07:45:23

@mbemba: Tán előbb meg kéne nyerni a csehek elleni meccset, azt ráérünk azután is ezen gondolkozni.

@Zigi: Elmélkedtem én is ezen egy kicsit, de hírt visszafogni én nem fogok!

Meg én olyat nem írtam, hogy a cseheket már el is vertük!

greycup 2009.10.06. 08:30:39

Ez is mutatja, mekkora buziság focira fogadni :)

noir66 2009.10.06. 08:56:33

Hát a spanyolok 10 emberrel sem voltak csirkék, csak saját magukat hibáztathatják, hogy kiállították egyik játékosuk, és kihagyták a második 11-est.

Zigi 2009.10.06. 23:28:06

@mbemba: Mostantól fogva Mustacchio nagymamájának a neve és Sciacca kedvenc filmszínésze is érdekel. Ááááááááááááá, de boldog vagyok!!!!

@Zigi: Készül a mű! :))

Hol van már Honduras? :))))

oleandro 2009.10.06. 23:53:42

Nem lehetetlen ezt az olasz tásaságot kigolyózni. Aztán pedig a Ghána-Korea meccs gyöztese talán könnyebb falat lehetne. Utána pedig....-bocs, mintha bilibe lógna a kezem...