Olasz fórum

Olasz fórum

Bayern-Nápoly 3-2

2011. november 02. - mbemba

Fura egy meccs volt: benne volt a nagy-nagy zakó lehetősége, benne volt a döntetlen, lehet hivatkozni rossz bírói döntésekre, ugyanakkor van ok büszkeségre és okos mértéktartásra is.

Az első félidő szerencsétlenül alakult – sok-sok tényezőt lehetne itt sorolni –, ugyanakkor az utolsó percek – lehető legváratlanabb helyről érkező – gólja adott egy kis reményt. S ez a remény végül kibimbózott, mikor Fernandez befejelte a másodikat is. 3-2.

Az utolsó másodpercekben kapott szöglethez De Sanctis is felment, de a derék kapusnál nagyobb helyzetbe jutott a mesterhármast szerző Gomez. Az újabb gólt elkerülték a nápolyiak, a vereséget nem!

A Villarreal othon 3-0ra kapott ki a Mancs Citytől, így a november 22-én játszandó Nápoly-Manchester nagyon fontos lehet!

A Bayern már továbbjutott – 10 pontosak, második a 7 pontos M. City, 5 pontos a Nápoly. Manchesterben 1-1-et játszottak az olaszok.